Karteldegia

Elizondo

2024/07/20 18:00

Baztandarren Biltzarra

Altuna III - Martija

Ezkurdia - Rezusta


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Barakaldo

2024/07/20 22:00

Bakaikoa - Elizegi

Senar - Ugartemendia


Masters CaixaBank

Peña II - Bikuña

P.Etxeberria - Mariezkurrena II


Internetez erosteko sarrerak

Otxandio

2024/07/21 17:15

Zubizarreta III - Morgaetxebarria

Larrazabal - Elizegi


Masters CaixaBank

Ezkurdia - Albisu

Laso - Tolosa


Internetez erosteko sarrerak

Fuenmayor

2024/07/21 20:00

Dario - Salaverri II

Salaberria - Erostarbe


Masters CaixaBank

Artola - Rezusta

Zabala - Imaz


Internetez erosteko sarrerak

Renteria - Errenteria

2024/07/23 17:00

Elezkano II - Aldabe

Darío - Bikuña


Altuna III - Martija

Ezkurdia - Rezusta


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Ermua

2024/07/25 17:00

Exposito - Eskuza

De la Fuente - Bikuña


Masters CaixaBank

Altuna III - Iztueta

Zabala - Imaz


Internetez erosteko sarrerak

Elizondo

2024/07/25 18:00

Agirre - Ugartemendia

Alberdi II - Eskiroz


Masters CaixaBank

Laso - Tolosa

Peña II - Bikuña


Internetez erosteko sarrerak

Ordizia

2024/07/26 18:00

Elezkano II - Gabirondo

Salaberria - Erostarbe


Altuna III - Ezkurdia

P.Etxeberria - Tolosa


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Laudio

2024/07/26 21:00

Dario - Eskuza

Zabala - Gaskue


Sarrerak Salgai

Astigarraga

2024/07/26 21:15

Zubizarreta III - Lizeaga

Alberdi II - Morgaetxebarria


Masters CaixaBank

Jaka - Martija

Artola - Rezusta


Sarrerak Salgai

Larrainzar

2024/07/28 17:00

Exposito - Gaskue

De la Fuente - Eskuza


Masters CaixaBank

Ezkurdia - Albisu

P.Etxeberria - Mariezkurrena II


Internetez erosteko sarrerak

Lodosa

2024/07/30 20:30

Salaberria - Aldabe

De la Fuente - Erostarbe


Altuna III - Martija

Elordi - Zabaleta


Internetez erosteko sarrerak

Biarritz

2024/07/31 17:00

Zubizarreta III - Elizegi

Senar - Lizeaga


Masters CaixaBank

Jaka - Martija

Peña II - Zabaleta


Internetez erosteko sarrerak

Beruete

2024/08/02 21:15

Egiguren V - Gaskue

De la Fuente - Aldabe


Masters CaixaBank

Ezkurdia - Albisu

Zabala - Imaz


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Bera

2024/08/04 17:00

Elezkano II - Aldabe

Elordi - Gabirondo


Masters CaixaBank

Altuna III - Iztueta

P.Etxeberria - Mariezkurrena II


Internetez erosteko sarrerak

Ogueta (Vitoria-Gasteiz)

2024/08/05 17:15

Ezkurdia - Bikuña

Larrazabal - Aranguren


Artola - Mariezkurrena II

Laso - Albisu


De la Fuente - Aldabe

Senar - Elizegi


Internetez erosteko sarrerak

Ogueta (Vitoria-Gasteiz)

2024/08/06 17:15

Urrutikoetxea - Iztueta

Darío - Martija


Altuna III - Rezusta

Zabala - Zabaleta


Zubizarreta III - Salaverri II

Salaberria - Eskuza


Internetez erosteko sarrerak

Ogueta (Vitoria-Gasteiz)

2024/08/08 17:15

Elordi - Tolosa

Larrazabal - Imaz


Andra Mari feriaren Finala

Final feria Virgen Blanca


Bakaikoa - Lizeaga

Egiguren V - Gaskue


Internetez erosteko sarrerak

Atano III (Donostia-San Sebastian)

2024/08/09 22:15

Salaberria - Gabirondo

Exposito - Bikuña


Masters CaixaBank

Altuna III - Iztueta

Peña II - Zabaleta


Internetez erosteko sarrerak

Ezcaray

2024/08/10 18:00

Egiguren V - Bikuña

Salaberria - Erostarbe


Altuna III - Rezusta

Dario - Zabaleta


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Sunbilla

2024/08/10 18:00

Mata - Aldabe

De la Fuente - Gaskue


Jaka - Martija

P.Etxeberria - Mariezkurrena II


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Azkoitia

2024/08/15 17:00

Elordi - Gabirondo

Egiguren V - Tolosa


Masters CaixaBank

Peña II - Zabaleta

Zabala - Imaz


Zarautz

2024/08/18 17:00

Masters CaixaBank

Altuna III - Iztueta

Laso - Tolosa


Internetez erosteko sarrerak