Karteldegia

Plentzia

2021/08/06 21:30

Alberdi

Salaberria


Ezkurdia - Imaz

Jaka - Tolosa


Agirre - Elizegi

Elordi - Erostarbe


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Ogueta (Vitoria-Gasteiz)

2021/08/07 18:00

Victor - Ladis Galarza

Laso - Aretxabaleta


Altuna III - Aranguren

Olaizola II - Zabaleta


Internetez erosteko sarrerak

Zarautz

2021/08/07 17:00

Bakaikoa - Larunbe

Zabala - Bikuña


Urrutikoetxea - Martija

P.Etxeberria - Albisu


Internetez erosteko sarrerak

Labastida

2021/08/08 17:00

Dario - Untoria

Larrazabal - Uriondo


Olaizola II - Imaz

Elezkano II - Martija


Sarrerak Salgai

Dima

2021/08/09 22:00

Elordi - O.Etxebarria

Arteaga II - Erasun


Elezkano II - Mariezkurrena II

Peña II - Rezusta


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Ezcaray

2021/08/10 17:30

Altuna III - Aretxabaleta

Victor - Mariezkurrena II


Bengoetxea VI - Bikuña

Dario - Albisu


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Covaleda

2021/08/11 20:00

Zabala - O.Etxebarria

Zubizarreta III - Salaverri II


Olaizola II - Albisu

Ezkurdia - Rezusta


Internetez erosteko sarrerak

Atano III (Donostia-San Sebastian)

2021/08/13 21:30

Elordi

Zubizarreta III


Olaizola II - Zabaleta

Elezkano II - Mariezkurrena II


Agirre - Aretxabaleta

Salaberria - Bikuña


Internetez erosteko sarrerak

Mallabia

2021/08/14 21:15

Elordi - O.Etxebarria

Larrazabal - Uriondo


Urrutikoetxea - Martija

Ezkurdia - Imaz


Internetez erosteko sarrerak

Buñuel

2021/08/14 19:00

Dario - Erostarbe

Arteaga II - Larunbe


Olaizola II - Mariezkurrena II

Elezkano II - Rezusta


Internetez erosteko sarrerak

Navarrete

2021/08/14 18:00

Victor - Salaverri II

Zabala - Aranguren


Sarrerak Salgai

Zarautz

2021/08/14 17:00

Bengoetxea VI - Elizegi

Salaberria - Ladis Galarza


Jaka - Tolosa

P.Etxeberria - Albisu


Internetez erosteko sarrerak

Meñaka

2021/08/15 20:00

Agirre - Larunbe

P.Etxeberria - Ladis Galarza


Sarrerak Salgai

Uruñuela

2021/08/15 18:00

Alberdi - Erasun

Zabala - Untoria


Bengoetxea VI - Salaverri II

Victor - Bikuña


Sarrerak Salgai

Azkoitia

2021/08/15 17:00

Dario - Erostarbe

Zubizarreta III - Uriondo


Altuna III - Aranguren

Peña II - Rezusta


Internetez erosteko sarrerak

Vitigudino

2021/08/17 18:00

Bengoetxea VI - Larunbe

P.Etxeberria - Bikuña


Atano III (Donostia-San Sebastian)

2021/08/19 22:00

Dario - O.Etxebarria

Alberdi - Larunbe


Altuna III

Laso


Bengoetxea VI - Elizegi

Zabala - Ladis Galarza


Internetez erosteko sarrerak

Irurtzun

2021/08/21 19:00

Salaberria - Erostarbe

Zubizarreta III - Salaverri II


Laso - Martija

P.Etxeberria - Zabaleta


Internetez erosteko sarrerak

Lekeitio

2021/08/21 19:00

Victor - Uriondo

Elordi - Aretxabaleta


Elezkano II - Mariezkurrena II

Jaka - Tolosa


Internetez erosteko sarrerak

Bera

2021/08/22 17:00

Agirre - Larunbe

Zabala - Bikuña


Altuna III - Aranguren

Urrutikoetxea - Martija


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Elgoibar

2021/08/23 22:00

Dario - Untoria

Arteaga II - Erasun


Olaizola II - Zabaleta

P.Etxeberria - Albisu


Sarrerak Salgai

Elgoibar

2021/08/24 18:00

Bakaikoa - Larunbe

Salaberria - O.Etxeberria


Ezkurdia - Imaz

Peña II - Rezusta


Sarrerak Salgai

Aiegi-Ayegui

2021/08/27 21:30

Arteaga II

Salaberria


Urrutikoetxea - Martija

Elezkano II - Mariezkurrena II


Alberdi - Larunbe

Zabala - Erostarbe


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Laguardia-Biasteri

2021/08/27 19:00

Victor - Untoria

Bakaikoa - Salaverri II


Olaizola II - Imaz

Ezkurdia - Bikuña


Bilbo

2021/08/28 18:00

Elordi - O.Etxebarria

Zubizarreta III - Uriondo


Olaizola II - Zabaleta

Ezkurdia - Imaz


Internetez erosteko sarrerak

Elgeta

2021/08/29 17:00

Zabala - Untoria

Larrazabal - Elizegi


Peña II - Rezusta

P.Etxeberria - Albisu


Leitza

2021/08/29 17:00

Bengoetxea VI - Erasun

Salaberria - Ladis Galarza


Altuna III - Aranguren

Jaka - Tolosa


Sarrerak Salgai

Internetez erosteko sarrerak

Los Arcos

2021/08/30 22:00

Dario - Elizegi

Elordi - Uriondo


Altuna III - Imaz

Bengoetxea VI - Albisu


Lekeitio

2021/09/04 17:30

Play Off CaixaBank Masters

Masters CaixaBank Play Off


Lekeitio

2021/09/05 17:00

Play Off CaixaBank Masters

Masters CaixaBank Play Off


Menua